Nauka języków obcych


TranslArte Nauka języków obcych

Oferta TranslArte obejmuje również naukę języków obcych, języka niemieckiego i włoskiego.

Prowadzę kursy języka niemieckiego dla klientów indywidualnych, z dojazdem oraz przez Skype, na poziomie od szkoły podstawowej, przez gimnazjum i liceum, aż do przygotowania do matury. W zależności od potrzeb kurs może odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu po 45, 60 lub 90 minut. W cenie kursu są wszelkie materiały dodatkowe, oprócz podręczników.

Dla firm przygotowuję kursy, skierowane dla grup kilkuosobowych, z dojazdem do Klienta. Kursy są odpowiednio dopasowane do poziomu osób, uczestniczących w kursie, których poziom oceniam na podstawie testu kwalifikacyjnego. W zależności od ustaleń wybieram odpowiedni zakres tematyki/słownictwa branżowego, tak aby pomóc pracownikom firmy w podnoszeniu ich kwalifikacji zawodowych, ale przede wszystkim by aktywnie podnosić poziom znajomości języka obcego, umożliwiający swobodną komunikację.
Szczegóły kursów firmowych (liczba godzin, częstotliwość i godziny spotkań, czas trwania całego kursu) ustalam indywidualnie wspólnie z przełożonym.

Kursy językowe przez Skype nie mają ograniczeń co do miejsca/lokalizacji, natomiast kursy indywidualne z dojazdem i kursy dla firm prowadzę w obrębie powiatu grójeckiego.

TranslArte Tłumaczenia i nauka języków obcych – Pasja tworzenia, radość z uczenia 😊